CR-5 Kahve Kavurma Makinesi

Teknik Detaylar

CR-5 Kahve Kavurma Makinası Her Cins Veya Kahve Irkından , Kahveyi Kırmayıp Ve Aynı Renk, Aromalarını Bozmadan, Kahveyi Kabartarak Müşteriye Sunulmasını Sağlar. Kahve Çekirdeği Isıtıldığında  Kırılgan Yapıya Sahip Olduğu İçin, Gereken Tasarım Ve İmalat Aşamaları Dikkatle Makinanın Dizayını Yapılmaktadır. 

5 Kg Kahve Kavurabilen Küçük Ölçekli Firmalar İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır. Ürün İnceleme Kaşığı, Ürün Gözetleme Camı,Atık Toplama Siflonu, Isıtma Göstergesi Senkronize Çalışan Kavurma Ve Soğutma Sistemi Ve Yüksek Yoğunluklu Karıştırma Kolu Bulunmaktadır.Önünde Yuvarlak Kavrulan Kahveleri Soğutmak İçin Soğutma Ünitesi Vardır.

Elektrik Ve Lpg İle Çalışmaktadır.Tambur, Kabuk Çekme, Soğutucu , Mixer Olmak Üzere  4 Tane Motora Sahiptir.Eşsiz Tasarımıyla Bu Kahve Kavurma Makinası  Lezzetli Kahveler Kavurabilmektedir.Önünde Yuvarlak Kavrulan Kahveleri Soğutmak İçin Soğutma Sistemi Vardır.Motorin Lpg Ve Doğalgaz Yakıt Tipleri İle Çalışabilmektedir.Kahve Çekirdeklerini Kavurma İşlemi Belli Zaman Aralığında Sıcaklığa Bağlı Olarak Çekirdeğin Rengine Göre Kavrulmasıdır.

Kahve Kavurma Makineler Her Ortama Göre Uyumluluk Göstermektedir.

Opsiyonel Özellik:Müşteri İsteğine Göre Makine Üzerinde Otomatik Pnomatik Sistem Ve Dokumatik PLC Dokunmatik Ekran Yapılmaktadır.
 

Karakteristik Özellikler

Perakende Tip  Firmalar İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır.CR-5 Kahve Kavurma Makinası Her Cins Veya Kahve Irkından , Kahveyi Kırmayıp Ve Aynı Renk, Aromalarını Bozmadan, Kahveyi Kabartarak Müşteriye Sunulmasını Sağlar. Kahve Çekirdeği Isıtıldığında  Kırılgan Yapıya Sahip Olduğu İçin, Makine Montaj Elemanları Titizlikle Dizayn Edilmiştir. 

Teknik Özellikler
Elektriksel Özellikler 380-400 Volt-50 Hz
Elektrik Gücü : 8  Kw
Tambur Hacmi  : 5 Kg 
Kavurma Süresi : 12-15 dakika
Kapasite : 20-25 Kg/Saat
Boyutlar : H:1720 mm-W:1500 mm -D:1100 mm
Yakıt Türü : Elektrik-Doğalgaz-LPG-Propan-Diesel